Tažné zařízení Galia

Slovenská firma Galia byla založena v roce 1992. Zpočátku vyráběla jen jednotlivé kusy tažných zařízení podle objednávky zákazníků a soustředila se na nejprodávanější vozy. Následně začala přecházet na výrobu v malých až středně velkých sériích.
Tažné zařízení Galia

Postupně uzavírala smlouvy s importéry automobilů na slovenský trh. Jejich předmětem bylo zejména poskytnutí kotevních bodů pro uchycení tažných zařízení na podvozek automobilu pro každý typ importovaného vozu. V současnosti je oficiálním dodavatelem pro značky Citroen, Fiat, Peugeot, Kia a schváleným dodavatelem pro řadu dalších.

V současnosti se zabývá zejména vývojem, výrobou, montáží a prodejem tažných zařízení pro osobní, užitková a nákladní vozidla. Vývoj probíhá v těsné spolupráci se Zkušební laboratoří pevnostních měření strojních částí Výzkumného ústavu dopravního v Žilině, která vyhodnocuje údaje potřebné pro schvalovací řízení na Ministerstvu dopravy a výstavby Slovenské republiky. Při řešení konstrukčního návrhu, technické přípravy a racionalizace spolupracuje s několika univerzitami a je řešitelem řady výzkumných projektů.

Na začátku roku 2014 zahrnoval nosný výrobní program firmy téměř 850 typů tažných zařízení. Tento počet se neustále zvyšuje. Zboží dodává celkem do 18 zemí světa včetně České republiky. Při výrobě využívá moderní počítačem podporované technologie, jako CNC stroje a zařízení nebo špičková CAD-CAM řešení. Firma dbá také na ekologii, energii pro provoz čerpá ze sluneční elektrárny, využívá pouze paliva z obnovitelných zdrojů a soustředí se na ekologickou recyklaci odpadů.
Stránky firmy Galia

Firma Galia vyrábí tažné zařízení provedení:

[raw]
[column size=“1/2″]

Pevné

[lightbox link=“/wp-content/uploads/2022/01/tazne-zarizeni-galia-pevne.jpg“ thumb=“/wp-content/uploads/2022/01/tazne-zarizeni-galia-pevne.jpg“ width=“320″ height=“200″ align=“left“ title=“Tažné zařízení Galia pevné“ alt=“Tažné zařízení Galia pevné“ frame=“true“ icon=“image“ caption=““]
[/column]
[column size=“1/2″ last]

Odnimatelný bajonet

[lightbox link=“/wp-content/uploads/2022/01/tazne-zarizeni-galia-bajonet.jpg“ thumb=“/wp-content/uploads/2022/01/tazne-zarizeni-galia-bajonet.jpg“ width=“320″ height=“200″ align=“right“ title=“Tažné zařízení Galia odnimatelný bajonet“ alt=“Tažné zařízení Galia odnimatelný bajonet“ frame=“true“ icon=“image“ caption=““]
[/column]
[/raw]

 

[divider style=“shadow“]

Ukázky montáží tažných zařízení Galia

[post_grid category_name=“Tažné zařízení Galia montáže“ columns=“3″ rows=“1″ orderby=“date“ order=“DESC“]