Tažné zařízení Brink

Holandská firma Brink se výrobou tažných zařízení zabývá už téměř sto let. K jejím klíčovým hodnotám patří inovace, snadné použití a bezpečnost. Brzy se stala globálním lídrem trhu v oblasti návrhu, výroby, testování a prodeje kulových čepů a pevných, sklopných i odnímatelných tažných zařízení pro různé modely automobilů.
Tažné zařízení Brink

V současnosti nabízí kolem tisíce různých modelů a elektropřípojek, k nimž každý rok přibude cca 200 nových. Ročně vyrobí zhruba milion tažných zařízení. S produkty této značky jezdí po světě kolem 25 milionů vozidel.

Posláním společnosti Brink je pomoci svým zákazníkům vést aktivní život. Její produkty jsou spolehlivé a bezpečné, ať už za ně připojíte vozík, karavan, přepravník na koně nebo přívěs na loď.

Firma Brink úzce spolupracuje s většinou světových značek automobilů. Na výrobě nových aut se podílí už ve fázi designu a návrhu. Tažná zařízení pro nové modely aut jsou tím pádem k dispozici už v okamžiku jejich uvedení na trh. V roce 2010 firma otevřela nové testovací centrum, kde své výrobky zkouší v souladu s nejmodernějšími technickými trendy a standardy.

https://brink.eu/

[divider style=“shadow“]

Ukázky montáží tažných zařízení Brink

[post_grid category_name=“Tažné zařízení Brink montáže“ columns=“3″ rows=“1″ orderby=“date“ order=“DESC“]